Fantasmagorium

Autor: D.J. Orlovský
Hlavní postavy: Severus Snape/ Sirius Black
Shrnutí: Severus Snape si uvědomuje, že kromě děvčat ho přitahuje i jeho nepřítel - Sirius Black. Nemůže si pomoct, ale ví, že nikdy nebude mít možnost to se Siriusem zkusit. A nebo že by ano?
Poznámka: Děkuji Margarit za korekturu
Dopsáno v roce 2005

Můj nejlepší nepřítel

Bylo už hodně pozdě po večerce, ale Severus pořád ještě nebyl v posteli. Nebyl ani na koleji. Toulal se po hradě. Nemohl spát. V poslední době cítil, že se s ním dějí divné věci. Vždycky Pottera a jeho partu nenáviděl. Byla to jasná věc. Jenže několik uplynulých týdnů Severus zjišťoval, že nedokáže odtrhnout od Blacka pohled. Ne, bylo to horší. Minulý týden se potkal s Blackem na chlapeckých záchodech. Byl zrovna na odchodu, ale přesto se nedokázal ovládnout, aby se neotočil, když si Black rozepnul kalhoty. Severus se ještě teď zachvěl při vzpomínce, na to vzrušení, které zachvátilo jeho tělo, na tu touhu dotknout se Blacka, hladit ho, laskat, ochutnat. Severus si sednul na podstavec sochy Roweny z Havraspáru a složil hlavu do dlaní. Trápilo ho to. Děvčata se mu líbila a vzrušovala ho, obzvláště Lily. Věděl zcela jasně, co by chtěl s Lily dělat. Jenže problém byl v tom, že to samé cítil i k Blackovi. K Blackovi, kterého už pět let z duše nenáviděl. Navíc, byl to kluk. Kluci s klukama to nedělají. Je to proti přírodě. Jenže Severus si nedokázal pomoct. Při představě, jak se jeho prsty obtáčejí kolem Blackova nádherného penisu a laskají ho, zatímco Black dělá to samé jemu, mu stál penis jako svíce. Severus si bezmyšlenkovitě upravil bouli v kalhotách. Jenže šance, že by Black byl ochotný něco takového s ním dělat, byla asi taková, jako že se s ním Evansová vyspí. Jinak řečeno, méně než nulová. Severus nechápal, jak je možné, že k jedné osobě chová tak rozporuplné pocity. Ale pro jednu noc s Blackem, by byl ochotný odsunout stranou i tu palčivou nenávist, kterou k němu cítil. Aspoň jednou, jedinkrát se moct dotknout toho těla.
Severus se opřel o sochu a tiše si povzdechnul. Jestli jeho pocity znamenaly to, co si myslel, bylo to přinejmenším nemilé. Byl Snape, nemohl být…Severus sebou trhl, když zaslechl zvuk tříštícího se skla.
„PROTIVO!“ ozval se Filchův válečný pokřik.
Severus se bleskurychle schoval za sochu. Filch kolem přeběhl s paní Norrisovou v patách. Severus se ušklíbnul. Protiva nejspíš zase někde vysklil okno. Byla to tento týden jeho oblíbená zábava. Ozvala se další rána a zvuk sypajícího se skla. Severus usoudil, že teď tu nebude klid. Rozhodl se vrátit na kolej. Stejně ten jeho „problém“ neměl řešení. Prostě se s tím bude muset smířit a akceptovat to. Nikdo se to přece nemusí nikdy dozvědět. Severus se v naprosté tichosti vydal zpátky na kolej. Zahnul do chodby vpravo a otřásl se. Na zemi leželo sklo a rozbitým oknem sem vnikal chladný noční vzduch. Severus měl na sobě jen košili a kalhoty, pod kterými navíc neměl už nic, takže mu přece jen bylo trochu chladno.
„Trpíš nespavostí, Srabusi?“
Severus strnul a cítil, jak při zvuku toho hlasu jeho penis tvrdne. Tiše své tělo proklel a otočil se, aby pohlédl Blackovi tváří v tvář. Děkoval Bohu, že těsné kalhoty neposkytnou něčemu výrazně většímu prostor, takže jeho vzrušení nebude tak nápadné.
„Copak, v Nebelvíru se uklízelo a krvezrádci teď spí na chodbě?“ zasyčel Severus.
„Jo, hlavně že ty si vzor kouzelnických ctností, ty malej řiťoleze!“
„Až po tobě, Blacku. Upřímně, zajímalo by mě, čí zadek si musel políbit ty, že tě na tuhle školu vůbec vzali!“ odsekl Severus.
„No, seznam byl dlouhý, ale vytříbený,“ zasmál se Black svým typickým štěkavým smíchem, který Severus nenáviděl, protože ho musel slýchávat při nejrůznějších, pro něj ponižujících, příležitostech už nekonečné čtyři roky.
„Tak tomu rád věřím,“ přikývl Severus.
„Zavři zobák, Srabusi!“ vyštěkl Black.
„Srabus? To se ještě uvidí, kdo z nás dvou je srab,“ Severus věděl, že provokovat Blacka není dobrý nápad. Pokud by se na něj vrhl, Severus by v souboji tělo na tělo neměl šanci. Jenže Severusova rozhodnutí momentálně neřídil jeho mozek, ale touha, která mu pulzovala v kalhotách. Strašně toužil po kontaktu s Blackovým tělem. A těch pár tržných ran a podlitin mu za to stálo.
„Ale ale, slizký had vyhrožuje lvovi,“ zasmál se Black.
„Hadi nejsou slizcí, pitomče,“ utrousil Severus, „ale jestli máš kuráž, tak do toho.“
„Copak, Srabusku, chceš ten zahnutý rypák narovnat?“ ušklíbl se Black.
„Zkus to,“ vybídl ho Severus.
Útok přišel tak rychle, že se Severus ani nestačil bránit. Black po něm skočil a srazil ho na zem. Severus tvrdě dopadl na záda a vyrazil si dech. Neměl ale čas „vychutnat“ si tu bolest, protože Blackovy prsty mu stiskly krk. Severus se moc prát neuměl, ale rozhodně se nemínil dát bez boje. Zaryl své dlouhé prsty Blackovi pod žebra, ten vykřikl a pustil Severuse. Těžce sípali, váleli se po zemi a snažili se jeden druhému zasadit co nejbolestivější rány. Paradoxně, zatímco v Severusi rostl vztek a agresivita, nabývalo na intenzitě i jeho vzrušení z toho, jak se při rvačce jejich těla dotýkala.
Severus dostal ránu do břicha, upadl a Black mu zaryl koleno do zad, takže Severuse přimáčkl k zemi. Severus vykřikl. Bolest však nepocházela ze zad, i když se Black činil a navíc Severusi zkroutil ruce za záda, do dost nepřirozeného úhlu. Bolest přicházela ze slabin. Byla strašlivá a palčivá. Severusi vyhrkly slzy. Sevření povolilo. Black ho pustil. Severus se chtěl zvednout, ale když položil levou ruku na zem, rozřízl si ji. Při rvačce se dostali na místo, kde Protiva rozbil sklo. Podlaha byla poseta střepy. O jeden si Severus rozřízl ruku a další mu vězel ve slabinách a způsoboval mu příšernou bolest. Severus se nemohl zvednout. Jen tam bezmocně ležel a snažil se potlačit chuť, začít křičet bolestí. Najednou ho někdo zvednul, pomohl mu na nohy a vlekl Severuse pryč od střepů. Byl to Black. Dotáhl Severuse do malé místnosti, kde bylo nejrůznější harampádí. Usadil ho na starou matraci a zadíval se na něj.
Severus si otřel krev prýštící z rány na ruce do košile, která byla ještě před chvílí čistě bílá. Rána nebyla hluboká. Na druhou stranu cítil, jak mu po stehně stéká krev z rány mezi nohama.
„Ehm…teda…jak ti je?“ odkašlal si Black a snažil se působit nenuceně.
„Že to zrovna tebe zajímá?“ ušklíbl se Severus a jeho tvář se zkřivila bolestí.
„Ukaž,“ kývl Black hlavou k Severusi a kleknul si vedle něj.
„Nech mě být. Od tebe žádnou pomoc nechci!“ vyštěkl Severus.
„Snad si nemyslíš, že ti pomáhám, z dobré vůle? Jenže nestojím o to, mít tě na svědomí. Ty mi za ty problémy nestojíš!“ zavrčel Black.
„A co chceš dělat?“ zavrčel Severus. Bolest ho zmáhala. Byl by vděčný za jakoukoli pomoc.
„Kouknu se na to a uvidím. Třeba to není tak hluboké,“ pokrčil Black rameny a natáhl ruku s Severusi.
„Co je?“ Severus se trochu odtáhnul.
„Přes kalhoty to neošetříme. Ale klidně si tu zůstaň a třeba vykrvácej. Mě je to jedno,“ Black se zvednul k odchodu.
„Proč bych měl věřit zrovna tobě?“ zeptal se Severus.
„Protože ti nic jiného nezbývá. Mě se to taky nelíbí, ale ber to tak, že nemáme na výběr. Když tě tu nechám, Filch tě nakonec najde a ty mě práskneš.“
„Jak víš, že tě neprásknu i tak?“ zeptal se Severus.
„Byl bys v průseru taky. Jak bys vysvětlil, žes byl v noci mimo kolej? Pomůžeme jeden druhému, co říkáš?“
Severus pomalu přikývnul. Black si znovu kleknul vedle Severuse. Když vzal Black za jezdce Severusových kalhot, uvědomil si Severus, že nemá spodní prádlo. Bylo ale už pozdě. Black mu rozepnul kalhoty.
„Ach,“ uniklo Blackovi.
Severus se trochu začervenal, ale musel, i přes bolest trochu spolupracovat. Black mu stáhnul kalhoty až ke kolenům. Nebyla to však krvácející rána, co upoutalo Blackovu pozornost.
„Ehm…totiž…nevypadá to…vůbec špatně…vlastně chci říct, že to je ošklivá rána,“ koktal Black a jen s vypětím sil dokázal odtrhnout pohled od Severusova ochablého, od krve zapatlaného, ale pěkně vyvinutého penisu.
„Vytáhni ten střep,“ zasípal Severus.
„Budeš krvácet ještě víc,“ namítl Black.
„Vytáhni ho. Strašně to bolí!“ sykl Severus.
Black pomalu položil ruku Severusi na stehno. Severus se zachvěl. Blackovy prsty zkoumaly okolí rány. Kdyby ho nesužovala ta strašná bolest, asi by Severus už vzdychla slastí.
„Máš kliku. Nevypadá to hluboké. Tak já to teda vytáhnu,“ řekl Black po chvíli.
„Vytáhni, bože vytáhni to,“ zašeptal Severus a vůbec nemyslel střep.
Black opatrně uchopil kus skla a zatáhnul. Severus zavyl bolestí.
„Buď ticho! Ještě nás tu někdo najde!“ zavrčel Black.
„Jo, tak si to zkus sám. Víš, jak to bolí?!“ vyštěkl Severus.
Black vzal znovu za střep a tentokrát se sklo pohnulo. Severus, ve snaze potlačit výkřik, si prokousnul dolní ret. A pak střep z rány vyklouzl. Black utrhl kus svého hábitu a přitiskl ho na krvácející ránu. Přitom se nechtěně dotkl Severusova penisu. Jejich pohledy se střetly. Severus cítil, že bolest polevila. Střep skutečně nebyl hluboko.
„Za…za…za chvíli to určitě…určitě přestane krvácet,“ zakoktal Black.
Severus přikývnul a najednou si všiml vybouleniny v Blackových kalhotách. Zatajil dech a olízl si rty. Black nadzvedl provizorní obvaz. Krvácení ustávalo. Znovu se letmo, tentokrát zcela úmyslně, dotkl Severusova penisu. Severus tiše vzdychl.
„Udělej to ještě jednou,“ zašeptal Severus.
„Co?“ trhl sebou Black.
„Ještě jednou,“ zachraptěl Severus. Oči se mu leskly.
„Nevím, o čem to mluvíš,“ odsekl Black.
Severus, se i přes bolest ve slabinách předklonil a zajel Blackovi mezi nohy, kde našel tvrdou bouli v jeho rozkroku.
„Nesahej na mě!“ zasyčel Black a odstrčil Severuse.
„Nebraň se tomu,“ zašeptal Severus a pomalu, provokativně si sundal košili. Pak si s ní začal utírat zakrvácené slabiny. Dělal to pomalu, dráždivě a Black se díval. Severus už nevnímal bolest, ani tenký pramínek krve, který z rány stále vytékal. Už si nestíral krev, ale záměrně se laskal. Vzrušovalo ho, že se Black dívá.
„No tak, na co čekáš,“ usmál se Severus.
Black polknul, ale neudělal nic. Jen stále strnule sledoval, jak si Severus rukou pod košilí hladí penis.
„Tobě přeskočilo,“ zachraplal Black, ale Severus si dobře všimnul, že boule v jeho kalhotách je každou chvílí větší a větší.
„Svlékni se,“ řekl Severus.
„Co?“
„Chci tě vidět,“ odpověděl Severus prostě. Zahodil svoji špinavou košili a zadíval se svým pronikavým pohledem na Blacka.
Black si jako v transu pomalu rozepnul poklopec, zalovil ve slipech a vytáhl svůj tvrdý, touhou zvlhlý penis. Severus si olízl rty a naznačil Blackovi, aby mu pomohl z kalhot. Black zaváhal, ale pak stáhnul Severusi kalhoty a lačně hleděl na jeho štíhlé, svalnaté tělo. Na ty dlouhé nohy a ruce, tu elegantní šíji a ramena.
„Svlékni se,“ řekl Severus měkce a Black poslechl. Pomalu začal odkládat šaty.
Severus se přiblížil. I když mu rána stále krvácela, bolest už nevnímal. 
„Jsi nádherný. Víš to?“ zašeptal Severus Blackovi do ucha.
„To mi ještě žádný…kluk neřekl,“ polknul Black.
„Jsi krásný, Blacku, moc krásný,“ opakoval Severus a rukou pomalu přejížděl Blackovi po hrudi. S uspokojením sledoval, jak Black přivírá oči.
„Tobě, Srabusi, přeskočilo,“ zasténal Black. 
Severus se dotknul svými rty Blackovy tváře.
„Přece mi teď nebudeš takhle říkat,…Siriusi,“ zašeptal a jeho hlas dostal nečekaně smyslné zabarvení. Vystrčil jazyk a olízl Siriusi tvář. Pak ho políbil. Sirius se zpočátku bránil, ale pod dorážejícími Severusovými rty, se brzy vzdal. Polibek byl trochu nezkušený, ale o to vášnivější. Ani jeden z nich neměl příliš sexuálních zkušeností. Možná proto to bylo tak lákavé. Vyzkoušet si to, zjistit, jaké to je. Navíc to mělo příchuť něčeho zakázaného.
Severus vzal Siriusovu ruku a položil si ji mezi nohy. O tomhle snil celé týdny. Sirius neváhal dlouho. Nejprve ho jen hladil a jeho prsty zkoumaly ten tvrdý, velký, štíhlý orgán. Severus tiše vzdychal a pak zasténal, když Sirius sevřel jeho penis pevným stiskem. Severus položil Siriusi hlavu na rameno a rty i jazykem laskal jeho krk. Sirius si fascinovaně prohlížel Severusův penis. Pomalu stáhl předkožku až dozadu a přejel prstem po citlivém naběhlém žaludu. Severus zasténal Siriusi do ucha. Sirius sledoval kapku touhy, která stékala po žaludu a pak na jeho ruku. Severus se opíral o Siriuse a dráždil ho rty, jazykem i rukama. Sirius začal pohybovat rukou nahoru a dolů. Severus zavyl částečně bolestí, když se Siriusova ruka otřela o ránu, a částečně rozkoší. Sirius svíral jeho penis pevně a rytmicky stahoval předkožku co nejvíc dozadu. Severus sténal a vzdychal. Normálně preferoval pomalejší tempo, ale teď to chtěl hned. Vyrážel boky proti Siriusově ruce a ignoroval bolest, která mu vystřelovala do těla. Slast vytlačila všechny ostatní pocity.
„Ty parchante!“ vydechl Severus ve chvíli, kdy díky Siriusi dosáhl orgasmu. Jeho horké, mladické, táhlé sperma potřísnilo Siriuse v několika mohutných výstřicích.
Severus oddechoval mělce a zrychleně. Oči se mu leskly stejně jako Siriusi. Severus sklouzl pohledem mezi Siriusova stehna, kde do výše trčel jeho penis. Na délku byl srovnatelný s tím Severusovým, možná trochu menší, ale byl širší. Severus ho vzal do ruky. Byl horký a roztoužený. Severus neměl nikdy příliš možností a klidu onanovat, takže si ty vzácné příležitosti vychutnával, co nejvíc to šlo. Dotáhl umění masturbace k dokonalosti a teď hodlal Siriusi předvést, jak se to dělá. Pomalu začal hladit Siriusův penis. Našel si takovou polohu, aby ho slabiny bolely co nejméně a měl přitom volnou i druhou ruku, kterou pevně, ale jemně sevřel Siriusovy varlata a třel je. Sirius roztáhl nohy a tichounce sténal. Severus laskal Siriuse velice pomalu, opravdu velice pomalu. Stupňoval jeho chtíč, kousek po kousku. Sirius na tohle nebyl zvyklý. Svíjel se, sténal, proklínal, vycházel mu vstříc, prosil, vyhrožoval, ale Severus udržoval mučivě pomalé tempo. Vychutnával si každý pohyb, hltal tu scénu očima a vzrušovalo ho to. Trochu se posunul, aby měl Siriusovu nohu mezi stehny a začal si třít penis o jeho nohu. Přitom ale nezapomínal na Siriuse.
„Kriste!“ vyjekl Sirius a jeho hlas přešel v táhlé zavytí, skoro jako zvířecí. Z jeho tepajícího penisu vystříklo sperma. Severus pustil Siriusův ochabující penis a stáhnul se.
„Kde ses tohle naučil,“ zasípal Sirius slabě.
„Naučil,“ culil se Severus, „a to není zdaleka všechno.“
„Není?“ Sirius špatně skrýval dychtivost.
„Ne, vím o spoustě věcech…krásných věcech…ale ještě jsem je nikdy neměl možnost s nikým vyzkoušet,“ odpověděl Severus.
„Jaké věci?“ zeptal se Sirius a přesunul se k Severusi. Vzal do ruky jeho tvrdý penis.
„Tvoje ústa,“ vzdychl Severus.
„Prosím?“
„Tvoje ústa…použij je,“ zasténal Severus znovu.
Sirius zaváhal, ale to už si Severus lehl na záda a Siriuse táhl s sebou. Pak mu zajel pravou rukou do vlasů a jemně, avšak nekompromisně, tlačil Siriusovu hlavu ke svým slabinám. Sirius se zdráhal.
„Prosím,“ vzdychl Severus, „nezůstanu ti to dlužen.“
To Siriuse přesvědčilo. Vystrčil jazyk a olízl špičku Severusova chvějícího se penisu. Měděná chuť krve se mísila s neurčitou chutí semene. Sirius přejel znovu jazykem přes naběhlý žalud a Severus zasténal. Sirius tomu přišel na chuť. Začal jazykem rejdit po všech citlivých místech a s uspokojením sledoval Severusovu odezvu.
„Do pusy,“ zasténal Severus.
Sirius vzal pomalu Severusův penis do úst. Severus se neovládnul a nadzvedl pánev. Sirius se trochu stáhnul a jemně Severuse kousnul. Pak začal sát. Jednou rukou svíral kořen penisu a druhou hladil a laskal všude, kam dosáhl. Severus byl blahem bez sebe. Četl o tom, ale poprvé měl možnost to zkusit na vlastní kůžičku.
„P-p-počkej,“ vydechl Severus.
„Co?“
„Otoč se,“ špitl Severus.
„Otočit? Jak?“
Severus ukázal Siriusi, co má na mysli.
„Abys z toho taky něco měl,“ vysvětlil Severus.
Sirius bez váhání poslechl. Byl to divný pocit, když nacouvával nad Severuse. Pak ucítil mezi nohama Severusův jazyk. Severus zkoumal to nové území. Olizoval Siriusi penis i varlata a podařilo se mu prozkoumat i jeho prdelku. Sirius to oceňoval hlasitými vzdechy. Pak si vzpomněl, že Severuse zanedbává a vrhl se na jeho penis. Severus zaskučel, ale dál se věnoval Siriusi. Jednou rukou svíral jeho penis, lízal ho a sál, druhou si pohrával s jeho varlaty a chvílemi zkoumal i jeho zadek. Zkusil zasunout prst do Siriusova análního otvoru. Šlo to překvapivě dobře. Sirius vzdychl, ale nic nenamítal a znovu intenzivně sál Severusův penis. Severus přivíral slastně oči.
„Si…,“ Severus to nedořekl. Sirius totiž zdvojnásobil své úsilí a během několika vteřin se Severus prohnul a začal plnit Siriusova ústa produktem svého chtíče. Sirius na to byl připraven, ale i tak ho množství semene zaskočilo. Po překonání prvotních obtíží polykal Sirius sperma lačně a dychtivě. Vysál Severuse do poslední kapičky a pak si mohl v klidu vychutnávat Severusovu péči. Severus vycítil, že už Sirius bude. Stejně, jako Sirius před chvílí, zintenzivnil laskání a Sirius sténaje jeho jméno mu dal to samé, co před tím dostal.
„To bylo skvělý,“ vydechl Sirius.
„Mohlo by to být ještě lepší,“ Severusi se v očích zablesklo. Když už jednou Siriuse měl, nechtěl promarnit příležitost.
„Jak?“
„Už mě nebaví být panic,“ zašeptal Severus, „pojď to zkusit.“
„Chceš se…ale jak,“ Sirius se zadíval na Severuse úkosem.
Severus přejel Siriusi po zadku a pomalu mu zasunul špičku prstu do zadku.
„Takhle.“
„To bude…bolet,“ hlesl Sirius.
„Řekni, jsi panic?“ zeptal se Severus.
„No, jo,“ zavrčel Sirius, „jsem.“
„Mě už to nebaví, být neposkvrněný. Chci to, a s tebou, a teď.“
„Máš představu, jak to chceš udělat?“
„Více méně,“ přikývl Severus.
„Více nebo méně?“
„Bojíš se?“
„Jo, trochu.“
„Budu opatrný,“ slíbil Severus.
„Severusi, to není dobrý nápad. Nikdy jsi to nedělal!“
„Všechno je poprvé,“ pokrčil Severus rameny, „použijeme sliny, aby to šlo líp.“
„Mně se to nezdá,“ namítl Sirius.
„Ale mně jo,“ zašeptal Severus, hlas zastřený chtíčem, „jen si to zkus představit.“
Sirius se zadíval na Severusův, už opět ztopořený penis. Při představě, že by měl tu dlouhou, štíhlou, tvrdou věc v sobě, mu v penise zaškubalo a začal se mu stavět. Sirius přikývl. Nejdřív ho Severus důkladně olízal a pak se na všech čtyřech snažil připravit na to, co mělo přijít. Severus pomalu zasunul Siriusi prst do análního otvoru. Sirius zasyknul, ale nic neřekl. Nebylo to příjemné, ale ani nepříjemné, jen divné. Severus zkoumal prstem hlubiny Siriusova těla, pronikal hlouběji. Najednou Sirius vykřikl.
„Bolí?“ zeptal se Severus nejistě.
„Ještě, ty vole!“ zasyčel Sirius.
Severus pochopil, že se dotkl Siriusovy prostaty. Našel to místo a opatrně ho pohladil. Sirius sebou začal házet, jako smyslů zbavený.
„Pomalu sakra, ještě si něco uděláš!“ zavrčel Severus.
„Ještě!“ žadonil Sirius.
„Teď ne,“ špitl Severus a začal pomalu dovnitř zasouvat druhý prst. Šlo to trochu hůř, ačkoli Sirius nebyl tak napjatý. Když ho dostal dovnitř, roztáhl prsty od sebe. Snažil se Siriuse připravit na proniknutí. Moc to ale s tou přípravou nepřeháněl. Vytáhl prsty a začal do Siriuse pronikat. Díky tomu, že měl penis štíhlý, neroztáhl Siriuse tak moc, takže to šlo dobře. Sirius skučel jak pes. Severus nedokázal rozlišit, zda bolestí nebo slastí. Sám měl víc, než dost práce s tím, aby neztratil hlavu a nezkazil to. Sirius byl neuvěřitelně úzký. Severus se musel krotit. Konečně byl v něm celý. Zůstal chvíli nehybně a vychutnával si ten pocit. Pak se začal pomalu pohybovat. Sirius zasténal a sevřel v ruce svůj penis. Severus odstrčil jeho ruku a začal Siriusovi laskat penis ve stejném rytmu, v jakém přirážel. Nemluvili, jen oba tiše sténali a vzdychali. Severus ztratil pojem o čase. Najednou to v Siriusově penisu zacukalo a Severus ucítil na ruce horké sperma. Severus zavřel oči a jeho přírazy byly teď rychlejší a tvrdší.
„BOŽE!“ uniklo Severusi přes sevřené zuby, když jeho tělo i mysl sevřela slast, jakou dosud nepoznal.
Sirius cítil, jak Severus plní jeho tělo svým semenem a to ho ihned vzrušilo. Severus se zhroutil vyčerpaně na Siriuse a když jeho penis ochabl, pomalu ho vytáhl. Chvíli leželi vedle sebe a snažili se popadnout dech. Byl to Sirius, kdo začal mlsně zkoumat Severusův pevný zadek. Severus pohodil hlavou, aby dostal pryč z obličeje své černé vlasy a stále ještě trochu roztřesený se postavil na všechny čtyři. Doslova se Siriusi nabízel.
Sirius si olízl prsty a pomalu jeden zasunul do Severuse. Severus zasyknul. Bylo to vážně nezvyklé, ale když začal Siriusův prst svůj průzkum, bylo to příjemné. Severus si vychutnával tu novou zkušenost, když Sirius našel Severusovu prostatu a dotknul se jí. Teď už Severus chápal, proč Sirius tak vyváděl. Bylo to božské. Severus se svíjel a sténal jako šílený.
„Pomalu,“ zachraptěl mu do ucha Sirius a vytáhl prsty ze Severuse.
„Ne,“ vzdychl Severus skoro plačtivě. Chtěl ještě. A pak ucítil, jak do něj Sirius proniká. Trochu to bolelo. Severus zasyknul, ale držel. Kousek po kousku do něj Sirius pronikal, dokud tam nebyl celý. Bolest odeznívala a Severus si uvědomoval ten úžasný pocit, být takhle naplněný. A když se Sirius začal v něm pohybovat, Severus byl úplně bez sebe. Zcela úmyslně svíral svaly kolem toho tvrdého, macatého, pulzujícího orgánu, který měl v sobě. Sirius sténal slastí i námahou, neopomenul ani Severusův penis a intenzivně ho hladil. Severus se kousal do spodního rtu, až mu tekla krev. Nevnímal ale bolest, jen tu pronikavou slast, kterou cítil až v břiše.
Sirius se prohnul v zádech a s výkřikem začal ejakulovat. Když to Severus ucítil, poslalo ho to prudce na vrchol.
Totálně vyčerpaní se svalili vedle sebe. Ani jednomu se nechtělo vstát a obléknout se. Nakonec se Sirius přece jen posadil, aby zjistil, že ho poněkud pobolívá pozadí.
„Příště to bude chtít nějaký lubrikant,“ zašeptal Severus.
„Žádné příště nebude,“ zavrčel Sirius, obléknul se a v tichosti vypadnul.
Severus se usmíval.
„To se ještě uvidí,“ řekl Severus tiše, sám pro sebe.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský